Nowy Numer 38/2019 Archiwum
 • FAN_GN
  29.08.2019 22:00
  Jak bardzo daleki jest mi ten patetyczny patriotyzm, tak zawsze cieszę się z wydarzeń na Śląsku, bo mam wrażenie że nasz region jest ubogi w kulturę, i stąd te problemy społeczne, pijaństwo,ubóstwo,szeroko pojęta patologia. Koncert to zapewne szczyt kultury nie jest, ale wyrywa z szarej rzeczywistości.
  doceń 1
 • wierny czytelnik
  30.08.2019 17:54
  Region jest ubogi w kulturę bo za daleko jest ludziom przejechać się do Katowic gdzie kultura jest na wyciągnięcie ręki. Przykładowo w NOSPR w przystępnej cenie, czasem nawet za darmo można posłuchać koncertu, na który zjeżdża się czasem widz z całego świata. Lepiej zbierać bilety z koncertów niż kolekcjonować płyty, bo wrażenia słuchowe i wizualne są tam genialne. Tak jak NOSPR przekonał mnie do muzyki klasycznej tak Muzeum Śląskie przekonało mnie do malarstwa. Muzeum obok NOSPRu. Kultura w zasięgu ręki.
  • FAN_GN
   31.08.2019 18:35
   Słusznie,byłem nieprecyzyjny. Mówiąc że nasz region jest ubogi w kulturę miałem na myśli to że ludzie do niej nie lgną. Wydarzeń kulturalnych na Śląsku jest sporo. Właściwie można spróbować wszystkiego, teatru,opery,filharmonii, muzeum. Jestem przekonany że każdego stać dać raz na kwartał roku 40-50 zł za bilet do teatru. Dlatego swoją drogą wyjechałem ze Śląska, bo mnie ta szarość i bylejakość ludzi męczyła. I nie przemawia przeze mnie pycha, po prostu nie potrafiłem znieść tego wszechobecnego pijaństwa,brudu, braku higieny osobistej, nie mówiąc o tym że mało z kim można porozmawiać na temat inny aniżeli piłka nożna.
   doceń 0
 • Brak transmisji
  31.08.2019 21:19
  Wielki koncert a żadna TV go nie transmituje. Wstyd TV Katowice i TV Silesia.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy