Co w numerze? #14

W najnowszym numerze "Gościa Niedzielnego" piszemy m.in. o problemach szpitala sióstr boromeuszek w Mikołowie i doświadczeniu pracy kapelana w szpitalu covidowym w Katowicach.

"Przebaczam, żegnaj" to chwytające za serce świadectwo ks. Marcina Niesporka, który jest kapelanem w szpitalu covidowym. Kapłan opowiada m.in. o poruszających rozmowach z pacjentami i spowiedziach, nieraz po 30 latach.

"Wszystko zaczęło się normalnie. Miłość, ślub, decyzja o założeniu rodziny. Nie pragnęli niczego innego, jak tylko spokojnego i szczęśliwego życia. Do celu przyszło im pójść trochę dłuższą drogą" - to historia młodego małżeństwa z Radzionkowa. Mimo cierpienia, z jakim przyszło im się mierzyć, są nieustannie pewni, że Bóg wie, co robi.

W Niedzielę Miłosierdzia odwiedzamy parafię w Tychach. To wyjątkowa świątynia, w której każdy detal przypomina o najważniejszym przymiocie Boga. Zapraszamy również do galerii zdjęć z wnętrza kościoła.

W najnowszym numerze poruszamy temat, który rozgrzewa w ostatnim czasie opinię społeczną. Wilki coraz śmielej penetrują śląskie lasy. Ostatnio aż trzy osobniki zostały sfilmowane w lesie na granicy Rybnika.

Numer 14. "Gościa Niedzielnego" z "Gościem Katowickim" jest już dostępny w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (uwaga - przed zakupem wybierz dodatek katowicki w górnym lewym rogu strony - po kliknięciu w napis "Gość wydanie główne").

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..