Nowy numer 15/2024 Archiwum

Co w numerze? #13

"To będzie moja żona" - powiedział na widok Magdy. Śliczna 17-latka bała się jednak takiego wytatuowanego typa. - Koledzy też bardzo mi pomogli, bo mnie przedstawili: "To jest Tomek. Tomek właśnie wyszedł z więzienia" - śmieje się dzisiaj mężczyzna. O historii Tomka przeczytasz w nr 13 "Gościa Katowickiego".

Świąteczny numer 13 z dodatkiem katowickim jest już w sprzedaży. Polecamy w naszym dodatku m.in. niezwykłą historię Tomka i jego miłości do Magdy, opisaną w tekście "Jezu, weź mi pomóż!".

Możesz też poznać czarnoskórego franciszkanina, który swoją formację zakonną kontynuuje w Katowicach-Panewnikach. Br. Joseph Waitaka OFM pochodzi z Kenii. Co ciekawe, najpierw został ministrantem, dopiero później przyjął chrzest. Więcej w tekście "Sukumawiki i śnieg tylko za oknem".

Znajdziesz też wywiad z francuskim biskupem, w którego diecezji Viviers pracuje już trzech "zaimportowanych" z archidiecezji katowickiej księży, a wkrótce dołączy do nich prawdopodobnie kolejnych dwóch. O tym w tekście "Jak schrystianizować Kościół".

Numer 13. "Gościa Niedzielnego" z "Gościem Katowickim" jest już dostępny w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (uwaga - przed zakupem wybierz dodatek katowicki w górnym lewym rogu strony - po kliknięciu w napis "Gość wydanie główne").

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy