Nowy numer 37/2021 Archiwum

Co w numerze? #8

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" jest dostępny już w wydaniu papierowym i w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury - szczególnie dodatku katowickiego. W nim m.in. o wdzięczności za kapłańską emeryturę oraz o akcji z okazji urodzin ks. Franciszka Blachnickiego.

Z okazji obchodzonego Roku św. Józefa zapraszamy do parafii w Rudzie Śląskiej, której patronem jest Opiekun Pana Jezusa. Przypominamy w niej m.in. historię powstania kościoła oraz działającym tam Bractwie św. Józefa. Zapraszamy także do galerii zdjęć na naszej stronie.

Ponieważ trwa Wielki Post, zebraliśmy dla naszych Czytelników propozycje, jak dobrze go przeżyć dzięki inicjatywom duszpasterstw akademickich. To propozycja dla młodych ciałem i duchem.

1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W najnowszym numerze "Gościa" przypominamy mało znane fakty z historii Chorzowa. Instytut Pamięci Narodowej wydał książkę poświęconą konspiracyjnej działalności młodzieży w tym mieście w latach 1948-1956.

W nowym wydaniu Czytelnicy znajdą również artykuł o wdzięczności za lata posługi i aktywnej kapłańskiej emeryturze. O tym wszystkim opowiedział "Gościowi" ks. Stanisław Noga.

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 28 lutego już jest w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek katowicki w górnym lewym rogu strony).

Przegląd Gościa Katowickiego

Przegląd głównego wydania

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama