GN 20/2019 Archiwum

Bohater katechezy 2019 - plebiscyt rusza 1 kwietnia! przejdź do galerii

Rusza plebiscyt "Bohater katechezy archidiecezji katowickiej"! Do 31 maja 2019 r. można wybrać swojego kandydata spośród zgłoszonych dziesięciu [ZDJĘCIA].

Danuta Gospodarek

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Paniówkach

Danuta Gospodarek

Od lat prowadzi w szkole wolontariat: a to zbiórkę nakrętek dla niepełnosprawnego chłopca, a to zbiórkę pampersów i środków czystości dla hospicjum dla dzieci w Tychach, a nawet zbiórkę piórników dla Fundacji „Dzieci Afryki. Zbiera też środki na utrzymanie schroniska dla zwierząt w Ćwiklicach.

Bardzo zaangażowała się w życie swoich uczennic, dziś już absolwentek, z Ośrodka dla niepełnosprawnych w Mikołowie-Borowej Wsi. Współpracowała z ich opiekunami i – jak relacjonuje dyrektor SP w Paniówkach – była dla nich mamą, jakiej dziewczynki nie miały. Do dziś utrzymuje z nimi kontakt, cieszy się ich sukcesami, martwi porażkami. Jest dla nich łącznikiem z światem osób pełnosprawnych.

Zagłosuj na Bohatera Katechezy 2019 (Dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników)

« 2 3 4 5 6 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL