Nowy numer 20/2019 Archiwum

Bohater katechezy 2019 - plebiscyt rusza 1 kwietnia! przejdź do galerii

Rusza plebiscyt "Bohater katechezy archidiecezji katowickiej"! Do 31 maja 2019 r. można wybrać swojego kandydata spośród zgłoszonych dziesięciu [ZDJĘCIA].

Siostra Aneta – Małgorzata Folkert

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach

Siostra Aneta – Małgorzata Folkert

Zgłosiło ją pięć uczennic, które uzyskały zgodę dyrektor szkoły i proboszcza. „Każdy z nas ma w swoim życiu nauczyciela, który ma w naszych sercach szczególne miejsce. Wielu z nas czeka, aż pojawi się danego dnia na naszej ścieżce ten ulubiony i zaszczyci nas swoim uśmiechem, bo to tak wiele znaczy. My też mamy swojego, a raczej swoją ulubioną Siostrę Anetę” – napisały.

Załączyły długą listę działań siostry – oprócz katechezy, są tam m.in. kółko biblijne, „Wakacji z Bogiem”, warsztaty (pieczenie ciastek, robótki ręczne), spotkania wieczorne w klasztorze sióstr boromeuszek, przygotowanie oprawy muzycznej i liturgicznej na Mszach św., akcje charytatywne, przygotowanie co roku ponad 20 grup na Grę Miejską o JP2.

Zagłosuj na Bohatera Katechezy 2019 (Dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników)

« 3 4 5 6 7 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL