GN 20/2019 Archiwum

Bohater katechezy 2019 - plebiscyt rusza 1 kwietnia! przejdź do galerii

Rusza plebiscyt "Bohater katechezy archidiecezji katowickiej"! Do 31 maja 2019 r. można wybrać swojego kandydata spośród zgłoszonych dziesięciu [ZDJĘCIA].

Mateusz Dudzik

II LO im. A. Frycza-Modrzewskiego w Rybniku

Mateusz Dudzik

„To młody nauczyciel z pasją. Będąc katechetą łączy swoją pracę z możliwością jawnego świadczenia o Bogu” – napisali uczniowie z 3e, którzy zgłosili go do plebiscytu, żeby podziękować mu za trzy lata wychowawstwa. Są wdzięczni, że na jego lekcjach rozmawiali o ważnych sprawach w swobodnej atmosferze, zawsze mogli wyrazić swoje zdanie albo o coś zapytać.

„Dodatkowym czynnikiem, który czyni te zajęcia jedynymi w swoim rodzaju, jest poczucie humoru naszego katechety, dzięki któremu niejeden grymas na twarzy po trudnym sprawdzianie z chemii czy matematyki przerodził się w uśmiech” – dodali.

Wrażenie robi też na nich, że spotykają 28-letniego katechetę w kościele – m.in. jako szafarza i członka scholi „Dei Gloria” przy rybnickiej bazylice.

Zagłosuj na Bohatera Katechezy 2019 (Dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników)

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL