Nowy numer 20/2019 Archiwum

Bohater katechezy 2019 - plebiscyt rusza 1 kwietnia! przejdź do galerii

Rusza plebiscyt "Bohater katechezy archidiecezji katowickiej"! Do 31 maja 2019 r. można wybrać swojego kandydata spośród zgłoszonych dziesięciu [ZDJĘCIA].

Siostra Maria Krystiana – Urszula Węgierska

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radzionkowie

  Siostra Maria Krystiana – Urszula Węgierska

Zawsze uśmiechnięta, pomocna i pełną energii – tak ją określają uczniowie i rodzice, którzy ją zgłosili. „Siostra przygotowuje również dzieci do Wczesnej Komunii Świętej, tłumaczy maluchom na czym polega wyjątkowość konfesjonału (jest w stanie przynieść kamienie na katechezę tłumacząc najmłodszym ciężar grzechu)” – napisali.

Organizuje i współorganizuje przepiękne jasełka dla uczniów i rodziców, ale też w Domu Seniora. Starsi i schorowani ludzie są tym wzruszeni, a i uczniowie mają satysfakcję.

Siostra służebniczka angażuje się w akcje charytatywne, np. na leczenie uczniów Bartka i Oliwi. „Pełna zaangażowania i pasji codziennie zaskakuje nas nowymi pomysłami pomocy innym,  m.in. zakrojoną na szeroką skalę zbiórką przyborów przedszkolnych dla przedszkola w Kamerunie” – czytamy w zgłoszeniu.

Zagłosuj na Bohatera Katechezy 2019 (Dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników)

« 7 8 9 10 11 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL