Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Bohater katechezy 2019 - plebiscyt rusza 1 kwietnia! przejdź do galerii

Rusza plebiscyt "Bohater katechezy archidiecezji katowickiej"! Do 31 maja 2019 r. można wybrać swojego kandydata spośród zgłoszonych dziesięciu [ZDJĘCIA].

Bogumiła Bąkowska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Rybniku

Bogumiła Bąkowska

Uczniowie dwukrotnie przyznali jej „Korczakowski Medal Uśmiechu”, czyli szkolne wyróżnienie dla najsympatyczniejszego nauczyciela. „Lekcje prowadzone przez panią Bogusię są zawsze interesujące, radosne i twórcze. Wykonujemy prace plastyczne, śpiewamy i modlimy się za najbliższych” – czytamy w zgłoszeniu. „Od zawsze przygotowuje nas do spowiedzi i doprowadza do I Komunii świętej”.

Zorganizowała I Bal Wszystkich Świętych. Uczniowie spotykają ją też w kościele, gdzie przygotowuje z nimi oprawę Mszy świętych.

„Każdego dnia uczy nas wiary na religii i świadczy o niej swoim postępowaniem. Zresztą jak sama mówi, mając na imię Bogumiła, inaczej być nie może” – czytamy w zgłoszeniu.

Zagłosuj na Bohatera Katechezy 2019 (Dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników)

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL