Nowy numer 3/2021 Archiwum

Pozdrowienia z pielgrzymki

Drugi dzień 69. Pielgrzymki Rybnickiej prowadziła z Gliwic do Tarnowskich Gór.

Pielgrzymi wyruszyli rano z różnych parafii Gliwic. Pierwszy postój na trasie przypadł w Czekanowie. W tamtejszym kościele konferencję głosił ks. Przemysław Słaboń. Dzięki podłączeniu głośników na zewnątrz kilka tysięcy pielgrzymów nie musiało tłoczyć się w małej świątyni.

Podczas postoju służba medyczna udzielała pierwszej pomocy tym, którzy już odczuli przejście pieszo kilkudziesięciu kilometrów. Dziś jeszcze podczas postoju w Górnikach pielgrzymi będą modlili się podczas Mszy św. Noc spędzą w różnych parafiach w Tarnowskich Górach.

Poniżej prezentujemy wypowiedź kierownika Pielgrzymki Rybnickiej ks. Marka Bernackiego oraz kilka ujęć z postoju w Czekanowie uchwyconych kamerą.

Pozdrowienia z pielgrzymki - ks Marek Bernacki
Gość Katowicki

 

Konferencja i odpoczynek w Czekanowie
Gość Katowicki

 

Postój w Czekanowie
Gość Katowicki

 

Wymarsz grupy 2A. z Czekanowa
Gość Katowicki

 

Postój w Czekanowie. Grupa 2B. przed wyjściem
Gość Katowicki

 

 

Wymarsz grupy 5. z Czekanowa
Gość Katowicki

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama