Nowy numer 25/2022 Archiwum
Więcej w Multimedia »

Zobacz także

 • Mirek
  21.04.2012 22:39
  Czy GN chce być podobny duchowo do mediów o. Rydzyka? Chyba zmienię prasę, bo kochający Boga nie może zgodzić sie z tym. Czy Kościół chce strzelić sobie w nogę? Stojąc za narodowcami, TV Trwam i RM wybiera nie tych wierzących którzy idą za Panem, ale tych co szukają politycznych rozwiązań. Tylko Jezus jest Drogą... Nie ma innej.
  doceń 4
 • blues
  03.05.2012 16:31
  Bardzo przepraszam ale niektórzy z nas - Ślązaków (tj. zdrajców "świętej" ojczyzny) mieszkają tutaj od pokoleń. Od Niemców nasi dziadkowie obrywali za polskość, za rzekomą niemieckość obrywamy dzisiaj od "gości" na śląskiej ziemi - od dzisiejszych prawdziwych Polaków z Kielecczyzny, Lubelszczyzny czy Białostocczyzny. Przyjeżdżając na Śląsk i "polonizując" nas na siłę, niczym nie różną się od Niemców i Rosjan, którzy najechali kiedyś Polskę i na siłę germanizowali bądź rusyfikowali Polaków. Nigdy więcej faszyzmu - bez względu na szyld. A od sowieckiej okupacji to już zdecydowanie wolę brukselską ale z ONR-owcami nie ma co rozmawiać. Oni potrafią tylko bić tych, którzy nie są ich fotokopią.
  doceń 5
 • +antysmok
  09.05.2012 00:27
  Solidne chłopaki! :)..... tylko ciekawe co noszą na piersi pod ubraniem? Krzyżyk? Ja myślę, że jednak młot Thora.
  doceń 4
 • nic_to
  14.05.2012 14:13
  to wygląda strasznie. Jak mam wytłumaczyć znajomym, że w Polsce nie ma faszyzmu, skoro "brunatne" koszule maszerują po ulicach?
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.