Nowy numer 3/2021 Archiwum

Radości nikt im nie zabierze

Pielgrzymi ruszyli z Rybnika na Jasną Górę z radością i wieloma intencjami.

W środowe przedpołudnie przed bazyliką św. Antoniego w Rybniku ok. 4-tysięczną rzeszę pielgrzymów, ruszających pieszo na Jasną Górę, żegnały rodziny i wielu znajomych.

Była też orkiestra, skocznie przygrywająca maszerującym pątnikom. Szkoda tylko, że przestała grać, zanim jeszcze wszystkie grupy zdążyły wyjść na trasę. Mimo to, radości ruszającym nikt nie zabierze, bo celem ich drogi jest oddanie trudnych spraw codziennego życia Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej.

Dlatego z uśmiechem na twarzach i nadzieją w sercach ruszali na trudną, liczącą ok. 115 km drogę. Poniżej prezentujemy wymarsz na trasę poszczególnych grup.

Grupa 1.
Gość Katowicki

Grupa 2A.
Gość Katowicki

 

Grupa 2B.
Gość Katowicki

 

Grupa 3.
Gość Katowicki

 

Grupa 4.
Gość Katowicki

 

Grupa 5.
Gość Katowicki

 

Grupa 6.
Gość Katowicki

 

Grupa 7.
Gość Katowicki

 

Grupa 8.
Gość Katowicki

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama