Krzysztof Gawor /Foto Gość
Tradycyjnie podczas Metropolitalnego Święta Rodziny małżonkowie mogli wspólnie dziękować za obchodzone kolejne rocznice wspólnego życia. Mszy św. przewodniczył abp Andrzej Przybylski.
GOSC.PL DODANE 17.05.2026 AKTUALIZACJA 17.05.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.