Pierwszego dnia pielgrzymów gościły gliwickie parafie. Grupa 4. zatrzymała się u oo. franciszkanów.Zdjęcia: Joanna Juroszek /Foto Gość
GOSC.PL DODANE 31.07.2014 AKTUALIZACJA 01.08.2014
Msza św. w intencji rodzin i dzieci sprawowana była w kaplicy Wydziału Teologicznego. Wspólnie modlili się rodzice, którzy mają za sobą doświadczenie straty.
W niedzielę 19 października, dzień po święcie św. Łukasza, ewangelisty, odbyła się pielgrzymka pracowników służby zdrowia do katedry Chrystusa Króla w Katowicach.
↓Wszystkie informacje↓
Pobieranie listy
W piątek 17 października odbyła się uroczysta Msza św. w rzymskiej bazylice św. Pawła za Murami, która była kulminacyjnym punktem archidiecezjalnej pielgrzymki jubileuszowej do Rzymu.
Był emerytowanym proboszczem parafii św. Józefa Robotnika w Żorach-Osinach. Odszedł w wieku 93 lat, w 59. roku kapłaństwa.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.