Nowy Numer 38/2019 Archiwum
 • halinkaa
  18.08.2019 11:12
  czy kapłan spowiadał się z seryjnego samobójcy w rzeszowskim
  doceń 0
 • fiat lux
  18.08.2019 14:10
  Cudowne kazania naszych szanownych pasterzy. Słowa z Biblii że kamienie przemówią gdy Chrześcijanie zamilkną złamały mi serce, chciało się płakać. Czuję siłę na cały rok, bo jak co roku, i jak Bóg pozwoli do końca życia dla Maryi do Piekar chodzić będę.
  doceń 0
 • Daniel
  18.08.2019 14:32
  Nie rozumie dlaczego Arcybiskup tak deprecjinuje Prusy...Czyz to nie hisyoryczna prawda, ze Niemcy byli dobrymi gospodarzami na Slasku.??? Czy arcybiskup nie jest metropolita takze mniejszosci niemieckiej na slasku? Czy Slask to nie historyczny kosciol mniejszosci polskiej, nirmieckiej i czeskiej?
  doceń 1
 • mbtm
  18.08.2019 14:36
  "Na zakończenie, drogie siostry - zachęta do lektury. Dobrą niedzielną lekturą jest na pewno „Gość Niedzielny”, który towarzyszy nam od blisko 100 lat. Dziękujemy Redakcji i wszystkim dziennikarzom za specjalny numer pielgrzymkowy. I za każdy, cotygodniowy numer. Korzystajmy z obecności tego niezastąpionego, niedzielnego gościa w naszych rodzinach." Niedziela bez Gościa Niedzielnego, to jak niedziela bez rolady i modryj kapusty, niby można, ale życie smutniejsze.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy