Nowy numer 47/2019 Archiwum

25 marca: Dzień Świętości Życia

W Katowicach-Bogucicach, w parafii, przy której siedzibę ma Archidiecezjalne Centrum Duchowej Adopcji, zostanie odprawiona Msza św. za dar życia i błaganie przez wstawiennictwo Najświętszej Panny Maryi o poszanowanie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

Ola:

Decyzja zapadła bardzo spontanicznie. Jak tylko usłyszałam o duchowej adopcji, od razu stwierdziłam, że chcę się tego podjąć. Zauważyłam, że dzięki tej modlitwie bardziej zwracam uwagę na innych ludzi i ich potrzeby. Jestem też bardziej wyczulona na krzywdę innych. Nauczyłam się modlić za ludzkie życie i zrozumiałam, że jest to bardzo potrzebne we współczesnym świecie, pełnym zawahań w tej kwestii. Bardzo cieszy mnie, że mogę moją modlitwą wesprzeć matki, które decydują się przyjąć swoje dziecko.

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama