GN 24/2018 Archiwum

Panie, przyjmij ich do siebie!

Przypominany kapłanów i innych Ślązaków, którzy odeszli do Pana w ubiegłym roku. Zachęcamy do modlitwy w ich intencji. Lub za ich pośrednictwem.

Wśród wspominanych przez nas zmarłych są m.in. bezdomny pan Edmund, maleńka Ania, która zmarła krótko po swoim urodzeniu, grafik ŚDM - 27-letni Maciej Cieśla oraz kapłani archidiecezji. Aby dowiedzieć się o nich coś więcej, należy kliknąć w ich nazwiska.

 Zmarli Ślązacy w kolejności od listopada 2016 r. do listopada 2015 r.:

Panie, Boże Wszechmogący, ufając Twemu wielkiemu Miłosierdziu, zanoszę do Ciebie moją pokorną modlitwę: wyzwól duszę Twego sługi (Twojej służebnicy) od wszystkich grzechów i kar za nie. Niech święci Aniołowie jak najprędzej zaprowadzą ją z ciemności do wiekuistego światła, z karania do wiecznych radości. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama