Nowy numer 23/2020 Archiwum

Ślązaczka idzie na ołtarze

Powstała nowenna za wstawiennictwem śląskiej kandydatki na ołtarze, niezwykłej dziewczyny - siostry Marii Dulcissimy Hoffmann.

Modlitwa o beatyfikację sługi Bożej Siostry Marii Dulcissimy oraz nowenna za jej wstawiennictwem

Wszechmogący Boże, który nieustannie stwarzasz nas na swój obraz i mimo naszych grzechów, jako miłosierny Ojciec, wzywasz wszystkich do osiągnięcia pełni życia w Twoim najmilszym Synu Jezusie Chrystusie, wejrzyj łaskawie na pokorne i pełne ofiarnej miłości życie Sługi Bożej Siostry Marii Dulcissimy. Obdarz ją chwałą błogosławionych, a nam, którzy wzywamy jej wstawiennictwa, udziel łaski, o którą pokornie i z ufnością w tej nowennie prosimy.................... (wymień swoją prośbę).

Wezwania litanijne:

Sługo Boża, Siostro Mario Dulcissimo – wstawiaj się za nami,

która pragnęłaś wypełniać wolę Bożą – wstawiaj się za nami,

która całe życie dążyłaś do świętości – wstawiaj się za nami,

która całkowicie umiłowałaś Chrystusa cierpiącego – wstawiaj się za nami,

która oddałaś się Chrystusowi dla naszego zbawienia – wstawiaj się za nami,

która wiernie naśladowałaś Maryję, służąc Kościołowi – wstawiaj się za nami,

która z miłością opiekowałaś się chorymi – wstawiaj się za nami,

która dobrowolnie przyjmowałaś na siebie cierpienia innych – wstawiaj się za nami,

Oblubienico Jezusa ukrzyżowanego – wstawiaj się za nami,

miła Bogu ofiaro – wstawiaj się za nami.

P. Wstawiaj się za nami Siostro Mario Dulcissimo.

W. Abyśmy otrzymali łaskę, o którą prosimy. Miłosierny Ojcze, przyjmij ofiarę życia Siostry Dulcissimy naznaczonego cierpieniem z miłości do Jezusa i wprowadź ją do chwały błogosławionych w niebie, a za jej wstawiennictwem udziel nam łask, o które prosimy przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Teraz zjednoczmy się z Jezusem w osobistym akcie komunii duchowej i na zakończenie odmówmy: Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Nowennę odmawiamy przez 9 dni.

O wymodlonych łaskach i szczególnych darach uzyskanych od Boga za wstawiennictwem Sługi Bożej prosimy zawiadomić zgromadzenie: Siostry Maryi Niepokalanej, 40-019 Katowice, ul. Krasińskiego 21.

Bardzo ważne w procesie beatyfikacyjnym Siostry Dulcissimy są szczególne dary i łaski Boże, uzyskane dzięki modlitwie zanoszonej do Boga tylko za jej wstawiennictwem.

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama