Nowy numer 30/2021 Archiwum

Konkurs "Ślonsko betlyjka"

Wybieramy najpiękniejszą stajenkę archidiecezji katowickiej. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich internautów. To od Was zależy, która szopka zwycięży w naszym głosowaniu. Szczegóły konkursu w tekście.

Drodzy Czytelnicy i Internauci,

katowicki oddział "Gościa Niedzielnego" serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w świątecznym konkursie "Ślonsko betlyjka 2016/2017".

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na piękno i różnorodność stajenek stawianych co roku w kościołach archidiecezji katowickiej. Poprzez wspólną zabawę i rywalizację chcemy dotrzeć do jak największej liczby szopek ze śląskich świątyń.

Jak zgłosić parafię do udziału w konkursie?

Wystarczy poprosić któregoś z Waszych duszpasterzy o przesłanie na adres: katowice@gosc.pl jednego zdjęcia stajenki urządzonej w Waszym kościele. W tytule wiadomości należy podać wezwanie parafii i nazwę miejscowości.

Nadesłane zdjęcia stworzą galerię "ślonskich betlyjek" i wezmą udział w głosowaniu internetowym od 28 grudnia (Święto Świętych Młodzianków) do 6 stycznia 2017 roku (Uroczystość Trzech Króli).

Dokładny regulamin wraz z galerią szopek zamieścimy 28 grudnia na stronie internetowej: katowice.gosc.pl. Tam też 8 stycznia 2017 roku zostaną ogłoszone wyniki.

Nagrodą w konkursie będzie artykuł o zwycięskiej szopce na łamach katowickiego dodatku "Gościa Niedzielnego". Opublikujemy go 15 stycznia 2017 roku.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Na następnej stronie zamieszczamy szczegółowy regulamin konkursu.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama