GN 24/2018 Archiwum

Trwają zapisy na Pielgrzymkę Rybnicką

Tym razem potrwa ona od 3 od 7 sierpnia. "Miłosierni jak Ojciec" - to hasło tegorocznych rekolekcji w drodze.

Pielgrzymi z Rybnika ruszą po ŚDM, 3 sierpnia. U celu będą 6 sierpnia, gdzie na Mszy w intencji archidiecezji spotkają się z abp. Wiktorem Skworcem.

Do domów wrócą 7 sierpnia. Raz jeszcze, na uwielbieniu, spotkają się 28 sierpnia w parafii MB Częstochowskiej w Rybniku.

Do udziału w rekolekcjach w drodze, jak zawsze, zaproszona jest cała archidiecezja: młodzi, rodziny z małymi i dużymi dziećmi, osoby w sile wieku oraz starsi.

- Pielgrzymka jest świętem radości, tak ja ją nazywam - zauważa ks. Marek Bernacki, kierownik pielgrzymki. - Obserwuję to po uczestnikach, zwłaszcza ludziach młodych. Tam nie ma ludzi smutnych! I to jest piękne.

Zapisy m.in. w Centrum Pielgrzymkowym przy parafii MB Częstochowskiej (Pilarczyka 5, Rybnik), w biurze San Antonio, DH Hermes, 3 p. (Chrobrego 6, Rybnik), w kancelariach przy parafii św. Jadwigi Śl. (Rybnik Nowiny) oraz bazylice św. Antoniego w Rybniku.

Koszt: dorośli 35 zł, dzieci: 30 zł, bagaż: 15 zł.

Więcej na pielgrzymka.rybnik.pl.

Przypominamy także, jak pielgrzymka wyglądała w roku ubiegłym:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama