Nowy numer 24/2018 Archiwum

Sutanny pozostaną klasyczne

Wszystkim czytelnikom, a zwłaszcza księżom zainteresowanym kupnem nowego sportowego modelu stroju duchownego przypominamy, że data wczorajszego dnia to 1 kwietnia.

W tym dniu możemy sobie pozwolić na żarty nawet z czytelników. Prima aprilis jest w końcu tylko raz w roku.

Dziś wracamy do podawania jedynie rzetelnych informacji. Dlatego informujemy, że wczorajszy news o specjalnym, sportowym kroju stroju duchownego był zmyślony ("Nowy model sutanny dla naszych księży").

Mamy nadzieję, że news przyczynił się do poprawy nastroju czytelników, wywołując choć przelotny uśmiech na twarzach. Wszystkich, którzy poczuli się urażeni primaaprilisowym żartem, przepraszamy i życzymy dużego poczucia humoru. Dziękujemy za wczorajszą zabawę i zapraszamy za rok.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama