Nowy numer 33/2018 Archiwum

Warsztaty Gospel bez Granic, Katowice, 25 i 26 kwietnia

Celem katowickich warsztatów "Gospel bez Granic" jest połączenie poprzez muzykę chrześcijańską, wywodzącą się ze Stanów Zjednoczonych, ludzi pochodzących z różnych miejsc Polski. Ludzi, którzy już śpiewają, kiedyś śpiewali bądź chcieliby zacząć przygodę ze śpiewem.

Warsztaty odbędą się 25 i 26 kwietnia 2015 roku. Poprowadzą je doświadczona i znana już w naszym kraju dyrygentka i instruktorka muzyki gospel, Ruth Waldron (UK) oraz pochodząca z Krakowa Diana Droździel, liderka zespołu DeocentriCity.

Zwieńczeniem warsztatów będzie koncert finałowy z udziałem wszystkich uczestników. 26 kwietnia o 18.00 zaprezentują oni na scenie, z towarzyszeniem zespołu, owoc swojej dwudniowej pracy. Koncert ma charakter otwarty - organizatorzy zapraszają wszystkich chcących posłuchać żywiołowej i pełnej nie tylko dobrej energii, ale też Dobrej Nowiny muzyki gospel.

Warsztaty organizują Katowicki Chór Gospel - Gospel Sound, który niedawno obchodził czwartą rocznicę istnienia, Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie (ChSA) oraz Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach.

Szczegółowe informacje o zapisach, warsztatach, instruktorkach i muzykach znajdują się na stronie: http://gospelbezgranic.blogspot.com/

Profil na fb: https://www.facebook.com/GospelBezGranic?ref=hl

Relacja "Gościa Niedzielnego" z warsztatów gospel 2013: http://katowice.gosc.pl/doc/1815013.Uwielbianie-warsztatowe

Kontakt: gospelbezgranic@gmail.com, 695 220 566

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama