Nowy Numer 29/2018 Archiwum

W sobotę XXIV Tyski Wieczór Uwielbienia

W najbliższą sobotę w parafii bł. Karoliny w Tychach odbędzie się kolejny Tyski Wieczór Uwielbienia. To już XXIV-te takie czuwanie modlitewne prowadzone przez liderów Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej.

- Tym razem chcemy zaproponować wszystkim uczestnikom spotkania modlitwę zanurzenia w miłości Jezusa - wyjaśnia Aleksander Bańka, jeden z liderów Centrum Duchowości.

Jak będzie wyglądał plan sobotniego spotkania?

  ks. Paweł Łazarski /GN XXIV-y Tyski Wieczór Uwielbienia rozpocznie się w sobotę (15 lutego) o g. 18.15 w parafii bł. Karoliny w Tychach. W czuwaniu zwykle uczestniczy kilka tysięcy wiernych, nie tylko z archidiecezji katowickiej, ale również z odległych zakątków naszego kraju.

Tyskie Wieczory Uwielbienia to odbywające się kilka razy w roku charyzmatyczne czuwania modlitewne, których centrum stanowi modlitwa o uzdrowienie i wyleczenie, zarówno duchowe jak i fizyczne.

Przeczytaj relację i zobacz zdjęcia z poprzedniego TWU: Uginają się nogi

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama