Nowy numer 39/2020 Archiwum
Więcej w Multimedia »

Zobacz także

 • Bartosz
  17.04.2012 15:19
  Jeżeli ktoś popiera Telewizję Trwam to jakie znaczenie ma to czy jest on posłem, czy osobą niepubliczną
  doceń 2
 • Janusz
  17.04.2012 16:22
  Dziękuję za fotki z marszu bo w ogólnodostępnych mediach baaardzo mało się o tym mówiło; raczej jakieś migawki z utarczek, ale na innych manifestacjach. Szkoda, że nie mogłem tam być. Aha, poprawcie datę!
  doceń 1
 • jadwiga
  22.04.2012 12:41
  co za obłuda.. gdyby nie było wolności słowa nie byłoby takich demonstracji..
  Czy organizatorzy wiedza,ile robią szkody w głowach tych ludzi?
  Ilu z nich wie co to Multiplex???
  Tutaj rolę gra polityka, żądza władzy a nie obrona wolności słowa... mogliby Ci ludzie w czasach komuny wyjść z takim transparentem..
  doceń 0
 • karolina
  23.04.2012 04:54
  Swietnie ze byli ludzie z PiS-u ,Swiadczy to o tym ze dobrze wybralam zawsze stawialam na prawice.A do p.Jadwigi zwracam sie z prosba aby tych stron nie czytala nie sa dla pani - sa dla ludzi kochajacych P.Boga i wiedzacych o co walcza.Pozdrawiam jednakze wszystkich milujacych PRAWDE. - bo tylko ona daje ukojenie sumieniu
  doceń 2
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.