Nowy numer 15/2024 Archiwum

Rybnik. Adoracja Jezusa i okazja do spowiedzi non stop

W akcję "24 godziny dla Pana" włącza się bazylika w Rybniku. Przez całą dobę będzie można tu adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz przystąpić do spowiedzi. Start w piątkowy wieczór 8 marca.

To akcja prowadzona na całym świecie z inicjatywy papieża Franciszka. W rybnickiej bazylice św. Antoniego zostanie przeprowadzona po raz kolejny.

Rozpocznie się od Mszy św. w piątek 8 marca o 18.00. O 19.00 liturgię pokutną poprowadzi wspólnota neokatechumenalna. O 19.45 zacznie się wystawienie Najświętszego Sakramentu. Do północy modlitwę i medytację będą prowadziły różne parafialne wspólnoty. Od północy do 6.00 rano w sobotę 9 marca będzie trwała adoracja w ciszy.

Rybnik. Adoracja Jezusa i okazja do spowiedzi non stop

O 6.00 zebrani odmówią razem jutrznię. O 7.00 i 8.00 zaplanowane są Msze święte, a pomiędzy nimi o 7.30 - godzinki. Od 8.45 do 17.45 ponownie będzie możliwość adorowania Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W czasie "24 godzin dla Pana" w bazylice św. Antoniego w Rybniku będzie też możliwość skorzystania ze spowiedzi. "Tu łaska leje się strumieniami, za darmo! Przyjdź, czekamy!" - zaprasza parafia.

Rybnik. Adoracja Jezusa i okazja do spowiedzi non stop

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy