Region. Aquamatyka czy zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji czekają na studentów

Uniwersytet Śląski rozpoczął rekrutację. Na przyszłych studentów czeka prawie 7 448 miejsc na studiach I i II stopnia, jednolitych magisterskich, stacjonarnych i niestacjonarnych.

Rekrutacja wystartowała 1 czerwca. W jej harmonogramie UŚ przewiduje nabór podstawowy, a także nabory uzupełniające, które będą uruchamiane, jeśli w naborze poprzednim nie zostanie wypełniony limit miejsc. Ostatni dzień rejestracji do naboru podstawowego na studia I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich to 10 lipca. Natomiast rekrutacja na studia II stopnia zakończy się 25 lipca. Kandydaci na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie poznają wyniki rekrutacji 17 lipca, a kandydaci na studia II stopnia - 1 sierpnia.

Uniwersytet Śląski przedstawił także nowe kierunki studiów w nadchodzącym roku akademickim. Wśród nich znajduje się: lingwistyka stosowana (studia stacjonarne I stopnia), filologia francuska, hiszpańska, włoska (studia stacjonarne I stopnia), a także zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji (studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia).

Dodatkowo uczelnia rozszerzyła swoją ofertę, dodając nowe formy i poziomy kształcenia na kierunkach: filologia germańska (studia niestacjonarne II stopnia) i aquamatyka - interdyscyplinarne gospodarowanie środowiskami wodnymi (studia inżynierskie, stacjonarne I stopnia).

« 1 »