Nowy numer 23/2023 Archiwum

Już 8 czerwca "Bądź jak Jezus"

Gwiazdy i nowe talenty muzyki CMM wystąpią na rodzinnym koncercie "Bądź jak Jezus" w Boże Ciało w Mysłowicach. Poprowadzi go nasz kolega z "Gościa" – Marcin Jakimowicz.

Już po raz 14. koncert "Bądź jak Jezus" odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała w mysłowickim parku Słupna. Na scenie wystąpią nasi sąsiedzi - formacja Godzone - której popularność dawno przekroczyła granice rodzinnej Słowacji. Pojawi się także Gabi Gąsior i śpiewająco zainspiruje nas do znalezienia swojego kawałka nieba na ziemi. Tegoroczne Muzyczne Odkrycie Roku Non-Stop CCM Zespół NSA sprawi natomiast, że mysłowicki koncert będzie prawdziwym spotkaniem - z samym sobą, z innymi ludźmi, z Bogiem.

Podobne przesłanie przyświeca twórczości niemieckiej grupy Alive Worship: spotykać się z Bogiem można każdego dnia; nie tylko od święta. 8 czerwca chcemy również oficjalnie otworzyć Sezon na Czereśnie. Ten zespół to prawdziwa eksplozja witalności. A dla wszystkich spragnionych już pełni lata zagra Thabata Oliver z Brazylii. Zobaczycie i usłyszycie, ile radości może dać kontakt z Bogiem i poczucie wspólnoty z innym ludźmi oraz jak ta radość jest wyrażana w rytmach reggae i samby.

"Pogodę ducha przyniesie także świadomość, że każdy z nas jest dzieckiem Stwórcy. A trudno przecież o lepszą opiekę!" - stwierdzili w zaproszeniu organizatorzy. "Zaufanie, wsparcie, miłość, to uczucia, które stanowią o sile rodziny. Także w tym roku Bądź jak Jezus stanie się rodzinnym świętem dzieci, młodzieży i dorosłych. Wielopokoleniowe świętowanie będzie toczyło się nie tylko w rytm fantastycznej muzyki, ale także wielu innych atrakcji. Zwłaszcza najmłodsi poczują przedsmak już prawdziwie wakacyjnej aury w bezpłatnym Miasteczku Zabaw. Do zobaczenia już 8 czerwca w mysłowickim parku Słupna" - napisali.

Już 8 czerwca „Bądź jak Jezus”

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast