Na dzień otwarty zaprasza Radio eM

Z okazji 21. urodzin redakcja Radia eM otwiera wszystkim szeroko drzwi. Dziennikarze opowiedzą o tajnikach swej pracy, zdradzą, jak powstają audycje i programy. Pozwolą zasiąść przed mikrofonem czy też wcielić się w rolę prezentera lub serwisanta.

Na gości czekają urodzinowe upominki i radiowe gadżety. Będzie można zwiedzić studia radiowe i telewizyjne: emisyjne, produkcyjne i realizatorskie. W newsroomie goście poznają tajniki przetwarzania, pisania i publikowania wiadomości antenowych i internetowych.

„Pokażemy też, jak wygląda obróbka dźwięku w XXI wieku i pozwolimy naszym gościom usiąść za mikrofonem” – zapraszają nasi koledzy z Radia eM. „Chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie na eMkowej ściance i z ulubionymi dziennikarzami czy prezenterami” – czytamy na stronie radioem.pl.

Na dzień otwarty Radio eM zaprasza w sobotę 1 kwietnia od 11.00 do 15.00 w siedzibie rozgłośni przy ul. Wita Stwosza 11. „Oprowadzać naszych gości będziemy do 15.00, dlatego warto pojawić się u nas najpóźniej o 14.30, by nie przegapić ciekawostek” – informuje redakcja.

Wstęp jest wolny, na zwiedzanie Radia eM nie trzeba żadnych zapisów ani wejściówek. Wystarczy przyjść.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..