Nowy numer 09/2024 Archiwum

Park Śląski. Wodny plac zabaw już dostępny

Tryskające fontanny i gejzery to tylko niektóre z licznych atrakcji. Nowe miejsce znajduje się w sąsiedztwie integracyjnego placu zabaw oraz Ogrodu Społeczności Parkowej.

Całość ozdobiono w bajkowym klimacie. Teren został ogrodzony i objęty monitoringiem. Do dyspozycji są toalety także dla osób niepełnosprawnych oraz przebieralnie. W strefie relaksu zainstalowano nowe wygodne meble ogrodowe, z których mogą korzystać opiekunowie bawiących się dzieci.

Park wodny jest czynny od wtorku do niedzieli od godz. 10 do 19 za wyjątkiem dni z niesprzyjającą pogodą. Już teraz zapraszamy całe rodziny na zabawę w naszym nowym parku wodnym.

Park Śląski. Wodny plac zabaw już dostępny   Nowe miejsce w Parku Śląskim. Rafał Zduńczyk

– Wybudowany za kwotę 1,5 mln zł wodny plac zabaw to kolejna inwestycja w Parku Śląskim realizowana przy wsparciu flagowego programu JESSICA. Jest to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Czas jest idealny, mamy bowiem środek wakacji. Jedyne życzenie to pogoda. Oby letnia aura utrzymała się jak najdłużej. To nie koniec planowanych atrakcji w Parku Śląskim. Jeszcze w tym roku uruchomione zostanie miasteczko ruchu drogowego – zapowiedział Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy