Nowy numer 39/2023 Archiwum

Mysłowice. Rodzinny koncert "Bądź jak Jezus"

Już po raz trzynasty w uroczystość Bożego Ciała w mysłowickim Parku Słupna odbędzie się festiwal muzyki chrześcijańskiej.

W tym roku w Mysłowicach szykuje się prawdziwa muzyczna uczta! Na festiwalu wystąpią najjaśniejsze gwiazdy muzyki chrześcijańskiej.

Wśród nich nie zabraknie takich sław, jak Martin Smith – twórca piosenek śpiewanych w kościołach na całym świecie. Na scenie pojawią się także: Fisheclectic, Siewcy Lednicy czy wokalistka Cat Rea, bratanica słynnego artysty Chrisa Rea.

Świetną zabawę i klimat wydarzenia zapewni jednak nie tyko doskonała muzyka. Zgodnie z długą już tradycją, organizatorzy również w tym roku przygotowali moc atrakcji. W strefie festiwalowej stanie miasteczko zabaw dla dzieci oraz stoiska, na którym będzie można kupić płyty z muzyką i filmami, a także książki. Czego tam jeszcze nie będzie! Najlepiej przekonajcie się o tym sami.

Najważniejszy jest jednak fakt, że wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do autentycznego, a nie wirtualnego spotkania się ze znajomymi i przyjaciółmi oraz poznania nowych osób. W tym roku koncert nie będzie transmitowany on-line. By w pełni poczuć atmosferę i ducha wspólnoty, jakiego radosna siła dominuje zawsze podczas festiwalu, trzeba wziąć w nim udział osobiście. Tylko wówczas festiwalowe wezwanie „Bądź jak Jezus!” zostanie przez nas naprawdę usłyszane.

Początek koncertu godz. 14:30

Mysłowice. Rodzinny koncert "Bądź jak Jezus"  
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast