Reklama

Nereusz zaprasza na grę terenową

Ruda Śląska. Udział w grze terenowej "Grot", organizowanej przez Stowarzyszenie Św. Filipa Nereusza, można zgłosić jeszcze do piątku 27 maja.

Gra terenowa GROT co roku organizowana jest przez Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej. Tegoroczna edycja gry odbędzie się w niedzielę 5 czerwca 2022 roku na rudzkich terenach postindustrialnych.

Rekrutacja drużyn na wydarzenie trwa do piątku 27 maja 2022 roku. Do udziału w GROCIE zapraszamy czteroosobowe drużyny, które będą klasyfikowane do jednej z trzech głównych kategorii - rodzinnej, młodzieżowej lub dorosłej.

Ekipy będą rywalizować ze sobą w dwóch turach czasowych. Dokumenty konieczne w procesie rekrutacji będą udostępnione wraz z jej rozpoczęciem, natomiast regulamin już teraz można odnaleźć na stronie internetowej stowarzyszenia www.nereusz.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Na trasie GROTU uczestnicy będą musieli stawić czoła niezwykłym konkurencjom. Czekać będą na nich najróżniejsze wyzwania fizyczne np. wysokościowe oraz siłowe, ale nie zabraknie również okazji do główkowania i logicznego myślenia. Drużyny będą musiały wykazać się odwagą, sprytem i umiejętnością współpracy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..