Nowy numer 20/2024 Archiwum

Katowice. Festiwal roślin doniczkowych

W najbliższy weekend w katowickim Spodku odbędzie się trzecia edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce.

Festiwal Roślin to raj dla wszystkich, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny, naturalny klimat. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony roślin, a także ekologiczne nawozy.

Na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe odmiany roślin, na które wszyscy długo czekali.

- Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy, co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli, co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości - zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Rośliny doniczkowe, które będzie można zakupić podczas festiwalu, pochodzą prosto z hodowli, dlatego ich ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo organizatorzy na cenówkach drukują ich cenę oraz cenę danej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać kupującym, ile mogą zaoszczędzić, korzystając z oferty na Festiwalu Roślin. Każda z odmian będzie dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie - z pojedynczych roślin. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

- Rośliny będą małe i duże. Każdy, kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, czy nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem  - dodaje organizator wydarzenia.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy