Archidiecezja katowicka. Abp Adrian Galbas zachęca do przyłączenia się do inicjatywy modlitewnej "Adoracja bez granic"

25 marca papież Franciszek, w łączności z biskupami całego świata, poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi. Fundacja Solo Dios Basta proponuje, by tego dnia od 17.00 włączać się w całodobową adorację Najświętszego Sakramentu w parafiach.

25 marca, podczas celebracji pokutnej o 17.00 w Bazylice św. Piotra, Papież Franciszek poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi. W objawieniu z 13 lipca 1917 roku w Fatimie Matka Boża prosiła o poświęcenie Rosji Jej Niepokalanemu Sercu, stwierdzając, że jeśli prośba ta nie zostanie spełniona, Rosja będzie szerzyć "swoje błędy na całym świecie, podejmując wojny i prześladowanie Kościoła".

Fundacja Solo Dios Basta proponuje, by w najbliższy piątek, 25 marca od 17.00 włączać się w całodobową adorację Najświętszego Sakramentu w parafiach. Do przyłączenia się do inicjatywy modlitewnej "Adoracja bez granic" zachęca też abp Adrian Galbas z archidiecezji katowickiej, przewodniczący Komisji ds. Apostolstwa Świeckich Konferencji Episkopatu Polski:

Szczegółowe informacje o wydarzeniu są na stronie www.AdoracjaBezGranic.pl. Można tam sprawdzić mapę kościołów, w których odbywać się będzie całodobowa adoracja, jak też zgłaszać miejsca - kaplice, świątynie, gdzie będzie organizowana.

 

 

 

 

 

« 1 »