Dulcissima112 - trwa świętowanie urodzin śląskiej kandydatki na ołtarze

Zostań duchowym pomocnikiem zmarłej w wieku 26 lat śląskiej kandydatki na ołtarze! Zasady akcji z okazji jej 112. urodzin są proste: wylosuj jedną intencję, pomódl się dziesiątką różańca w wylosowanej intencji i wypij kawę w towarzystwie siostry Dulcissimy.

Siostra Maria Dulcissima urodziła się 7 lutego 1910 roku w Zgodzie, dzisiejszej dzielnicy Świętochłowic, jako Helena Hoffmann.

Modliła się i ofiarowywała cierpienie za Kościół, księży, zgromadzenie i ratowanie dusz. Zmarła w klasztorze w Brzeziu nad Odrą, dzisiejszej dzielnicy Raciborza. Setki ludzi twierdzą, że doznało za jej wstawiennictwem powrotu do zdrowia, ocalenia z wypadków, poczęcia dzieci.

Ostatnią wolą Dulcissimy było, żeby ugościć ludzi przybyłych na jej pogrzeb kawą i „kołoczem”, bo to będzie jej wesele. Siostry Maryi Niepokalanej z klasztoru w Brzeziu pamiętają o tym w jej rocznicę śmierci, ale i urodziny – bo jako Ślązaczka właśnie urodziny obchodziła.

Aby wylosować intencję, napisz na adres biuro@dulcissima.pl, albo skontaktuj się przez Facebook, Instagram, Twister s. Dulcissimy, podaj numer intencji w skali od 1-112 i odmów dziesiątkę Różańca. Można też wysłać zdjęcie ze wspólnego z Dulcissimą picia kawy – Siostry Maryi Niepokalanej opublikują je na stronie dulcissima.pl.

Więcej o niezwykłym życiu siostry Dulcissimy - w tekście Ślązaczka idzie na ołtarze.

Dulcissima112 - trwa świętowanie urodzin śląskiej kandydatki na ołtarze   Kawa z Dulcissimą - jedno z nadesłanych zdjęć. dulcissima.pl Dulcissima112 - trwa świętowanie urodzin śląskiej kandydatki na ołtarze   Na płocie klasztoru w Raciborzu-Brzeziu, gdzie zmarła Dulcissima, zawisł urodzinowy baner. dulcissima.pl
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..