30-latka była uczestniczką szczytu cyfrowego, który odbywał się w ubiegłym tygodniu w Katowicach. Badania prowadziła wojewódzka stacja sanitarno-epidemiologiczna w Katowicach a informacje, poza resortem zdrowia, potwierdził wojewoda śląski Jarosław Wieczorek:
Pacjentka przebywa w izolatorium i czuje się dobrze. Do kraju będzie mogła wrócić po tym jak uzyska podwójny negatywny wynik testu.
«
‹
1
›
»
oceń artykuł









