Chorzów. Wioska powstaje na rynku

Już 10 grudnia rusza Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Na płycie rynku tworzona jest właśnie świąteczna wioska, w której od najbliższego piątku aż do 19 grudnia nie zabraknie atrakcji.

Do Chorzowa przyjadą renifery - Olaf i Rufus, które towarzyszyć będą Świętemu Mikołajowi i Elfom. Oprócz tego będzie smaczne jedzenie, gorące napoje, sprzedaż żywych choinek oraz stoiska z ozdobami i upominkami świątecznymi. Pokaz gotowania świątecznych potraw zaserwuje Remigiusz Rączka. Przed publicznością najpiękniejsze utwory zaprezentują między innymi Mirek Szołtysek, Damian Holecki, Chorzowski Brass Band czy zespół Not Today.

Kolejną atrakcją będzie karuzela, która stanie na płycie chorzowskiego rynku w dniach 13-16 grudnia w godzinach 12:00-20:00.

Dodatkowo w Centrum Integracji Międzypokoleniowej będą odbywać się warsztaty: ze zdobienia pierników, czy artystycznego pakowania prezentów. Natomiast 11 grudnia na płycie rynku stanie szczepionkobus, w którym można się zaszczepić bez skierowania.

Na Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00 oraz w weekendy 10:00-21:00. Szczegółowy program wszystkich wydarzeń jest dostępny na stronie mieszkancy.chorzow.eu.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..