Nowy numer 20/2024 Archiwum

Region. Koleje Śląskie oficjalnym organizatorem transportu podczas festiwalu Industriada 2021

W tym roku festiwal odbywa się pod hasłem: "Technika. To was zaskoczy". Na mieszkańców województwa śląskiego czeka 341 wydarzeń, 38 obiektów i 25 miejscowości turystycznych.

Industriada to święto Szlaku Zabytków Techniki i największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy. 11 września odbędzie się już 12. edycja festiwalu. Organizator zaprasza do wspólnego poznawania tajemnic świata techniki. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in., jak - z technicznego punktu widzenia - wykorzystywane są cztery żywioły, dlaczego żarówka się pali oraz czy technika bez obecności człowieka spełni swoje zadania. Pełny program Industriady 2021 jest dostępny na stronie www: https://industriada.pl/program/.

Dla uczestników wydarzenia Koleje Śląskie przygotowały specjalną ofertę przejazdów. W bezpłatną podróż pociągami KŚ można ruszyć po wcześniejszej rezerwacji miejsc. Posiadaną rezerwację należy wymienić na bezpłatny bilet uprawniający do przejazdu. Można to zrobić w następujący sposób:

- w dniu wydarzenia oraz dzień wcześniej: w kasach biletowych Kolei Śląskich,
- w dniu wydarzenia: u kierownika pociągu. Zamianę rezerwacji na bilet należy dokonać bezpośrednio po wejściu do pociągu.

Szczegóły dotyczące bezpłatnych przejazdów można znaleźć w regulaminie oraz na stronie internetowej www.industriada.pl/transport/. Link aktywacyjny do rezerwacji miejsc jest dostępny na stronie Kolei Śląskich.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy