Nowy numer 9/2021 Archiwum

Akcja gosc.pl: 100-krotne dzięki, Ojcze Franciszku

Zapraszamy do udziału w akcji z okazji 100. rocznicy urodzin ks. Franciszka Blachnickiego, która przypada 24 marca. To tegoroczna propozycja na dobre przeżycie Wielkiego Postu.

Akcja gosc.pl: 100-krotne dzięki, Ojcze Franciszku   W Wielkim Poście warto na nowo odkryć nauczanie ks. Franciszka Blachnickiego Montaż Ewelina Szulik/Studio GN

Aby dołączyć się do podziękowań niezwykłemu kapłanowi, założycielowi Ruchu Światło - Życie, czy Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, trzeba przesłać na adres redakcji swoje wyrazy wdzięczności.

"Nie spotkałeś go osobiście? Nie szkodzi! Jego duch obecny jest we wszystkich dziełach, które zainicjował, w jego książkach i konferencjach. Napisz, co dobrego w Twoim życiu wydarzyło się dzięki Ojcu" - zachęcają organizatorzy. Podziękowania są zbierane do dnia urodzin, czyli 24 marca.

Co ciekawe, nasi koledzy obiecują, że wydrukowane listy od czytelników zaniosą osobiście do Krościenka. Jeżeli będzie ich więcej niż 100 - pojadą na rowerach. Natomiast jeśli ich liczba przekroczy 500 - pójdą pieszo. Oczywiście, wszystko będzie zrelacjonowane w social mediach.

Szczegóły: 100-krotne dzięki, Ojcze Franciszku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama