GN 23/2021 Archiwum

Region. Film kolędowy zespołu z Tychów w finale

Fundacja Orszak Trzech Króli w tym roku zaprosiła do uczestnictwa w kilku konkursach, m.in. na najlepsze wykonanie kolędy. W finale znalazł się film chóru gospel God's Property.

Zadaniem uczestników konkursu "Jemu wdzięcznie przygrywajcie" było przygotowanie własnej interpretacji polskiej kolędy. Film nie mógł trwać dłużej niż minutę. Spośród 30 uczestników z całej Polski, internauci wskazali ich zdaniem najlepsze wykonania. W finałowej trójce znalazł się chór gospel z Tychów.

Formacja God's Property przygotowała kolędę "Kiedy nadszedł czas" - czyli polską wersję "The New Millenium" Oslo Gospel Choir, ze słowami ks. Mirosława Dubiela. Nagranie i klip członkowie chóru zrealizowali samodzielnie, pod kierunkiem dyrygenta - Adama Saczki. Solistami są Dorota Majcher Rosikowska i Adam Saczka.

Finałowe filmy - czyli wśród nich i tyszan - będzie można zobaczyć 6 stycznia na antenie TVP w czasie transmisji z Orszaku. Wtedy będzie można oddać głos i wesprzeć chór. "Wszystkich zapraszamy do oglądania całej transmisji 6 stycznia 2021 r. podczas, której zostaną zaprezentowane ww. filmiki oraz do głosowania na swojego faworyta! Na stronie głównej www.orszak.org będzie możliwość oglądania online transmisji z TV, a w kafelku obok - możliwość głosowania! Głosowanie rozpocznie się o 12:00 i potrwa do 12:45. Punkt 12:45 możliwość głosowania wygasa!" - zapowiadają w komunikacie na Facebooku organizatorzy.

Do finału zakwalifikowali się również: Grójecka Orkiestra Kameralna oraz przedszkole w Adamówce.

Pula przewidzianych nagród to 3 tysiące złotych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama