Nowy numer 48/2023 Archiwum

Rybnik. Koronawirus w szkołach i przedszkolach - najnowsze dane

Prezentujemy zebrane informacje na temat zakażonych i objętych kwarantanną w rybnickich placówkach edukacyjnych. Udostępnił je tamtejszy Urząd Miasta.

Przedszkole nr 43 - dyrektor z wynikiem pozytywnym, pracownicy są na zwolnieniach lekarskich, zajęcia zawieszone z powodu braku personelu od 20 do 23 października.

Szkoła Podstawowa nr 21 - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym, 3 klasy mają nadzór epidemiologiczny, zajęcia nie zostały zawieszone.

Przedszkole nr 17 - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym, 1 grupa nadzór epidemiologiczny, zajęcia nie zostały zawieszone.

Szkoła Podstawowa nr 13 - pracownik obsługi z wynikiem pozytywnym, brak kwarantanny, obserwacja stanu zdrowia dzieci, klasa V - zajęcia zdalne do 23 października.

Przedszkole nr 13 - 1 pracownik obsługi, 2 nauczycieli z wynikami pozytywnymi, 3 grupy na kwarantannie do 24 października, zawieszenie zajęć dla całej placówki do 23 października, dzieci nie objęte kwarantanną, mają zaleconą obserwację stanu zdrowia.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 - 2 nauczycieli przedszkola z wynikami pozytywnymi, nie ma decyzji sanepidu w sprawie kwarantanny, ponieważ ci nauczyciele ostatni raz byli obecni w pracy 6 i 9 października.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 - nauczyciel przedszkola z wynikiem pozytywnym, 1 grupa i dodatkowo 8 dzieci na kwarantannie.

Szkoła Podstawowa nr 18 - nauczyciel z wynikiem pozytywnym, 3 klasy na kwarantannie.

Zespół Szkół nr 3 - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym - klasy, z którymi miał kontakt, mają zaleconą obserwację stanu zdrowia i są na nauczaniu zdalnym w ramach nauczania hybrydowego.

Szkoła Podstawowa nr 23 - 2 nauczycieli z wynikiem pozytywnym, nie ma jeszcze zaleceń sanepidu.

Zespół Szkół nr 5 - dyrektor z wynikiem pozytywnym, kwarantanna dla kilku osób z kontaktu.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym, 15 uczniów ma zalecony nadzór epidemiologiczny, cała klasa z kontaktu ma nauczanie zdalne od 20 do 23 października.

Zespól Szkół Budowlanych - 4 nauczycieli z wynikami pozytywnymi, 3 klasy na nauczaniu zdalnym od 19 do 23 października.

Zespół Szkól nr 6 - 2 nauczycieli z wynikami pozytywnymi, nie ma jeszcze zaleceń sanepidu.

Przedszkole nr 1 - nauczyciele z wynikami pozytywnymi, część na zwolnieniach lekarskich, zawieszenie zajęć w placówce z powodu braku personelu.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - 1 pracownik obsługi z wynikiem pozytywnym, zalecona obserwacja stanu zdrowia uczniów i nauczycieli.

Szkoła Podstawowa nr 20 - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym, 1 klasa III na nauczaniu zdalnym, nie ma jeszcze decyzji sanepidu.

Zespół Szkół Rewalidacyjnych "Szkoła Życia" - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym, zalecana obserwacja stanu zdrowia uczniów i nauczycieli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy