Rybnik. Ruszyły zapisy na XV Rajd Papieski

Impreza będzie wyglądać nieco inaczej niż w latach ubiegłych. Limit uczestników to 150 osób. Zapisy odbywają się tylko drogą elektroniczną.

Start rajdu będzie usytuowany na parkingu obok kąpieliska Ruda, meta na terenie ośrodka wypoczynkowego w Rybniku-Kamieniu. Uczestnicy będą musieli pokonać trasę o długości ok. 33 km. – Aktualnie obowiązujące restrykcje pozwalają na zorganizowanie naszego rajdu rowerowego. Impreza odbędzie się w sobotę, 27 czerwca z limitem uczestników 150 osób. Uczestnicy będą startować co 15 minut, w 15-osobowych grupach. Zapisując się na rajd, poprzez specjalny formularz, wybieramy grupę, w której chcemy startować. Pierwsza na trasę wyruszy ok. godz. 11 - informuje Daria Kudio, kierownik Działu Organizacji Imprez rybnickiego MOSiR-u.

Zgłoszenia i zapisy, poprzez formularz na stronie www.mosir.rybnik.pl, przyjmowane są do 22 czerwca. Opłata wynosi 10 zł dorośli, 5 zł dzieci i młodzież do 15. roku życia. – Ze względu na stan epidemiczny opłat można dokonywać tylko droga elektroniczną. Prosimy również o przestrzeganie wszystkich niezbędnych zasad, związanych z obostrzeniami sanitarnymi, jak chociażby zachowanie 2-metrowej odległości pomiędzy uczestnikami rajdu – dodaje Daria Kudio.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..