Nowy numer 15/2024 Archiwum

Piekary Śl. Podziel się zdjęciem

Choć mężczyźni nie zgromadzą się na kalwaryjskim wzgórzu, wielu zasiądzie przed ekranem telewizora lub komputera. Zapraszamy do wspólnego udokumentowania tych chwil.

Co roku, w ostatnią niedzielę maja męska część archidiecezji katowickiej tłumnie stawiała się u Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej. Tym razem z powodu pandemii pielgrzymka będzie przeżywana inaczej. O szczegółach pisaliśmy tu: Chopy u Matki.

Będzie jednak okazja, by usłyszeć słowo metropolity katowickiego oraz piekarskiego kaznodziei - całość będzie transmitowana m.in. za pośrednictwem radia eM czy TVP Katowice. Dlatego wspólnie chcemy udokumentować ten niezwyczajny sposób uczestnictwa.

Czekamy na Wasze zdjęcia z Eucharystii sprawowanej w sanktuarium i przeżywanej w Waszych mieszkaniach. Wysyłajcie je na adres: katowice@gosc.pl.

Zdjęcia, które nasi czytelnicy przesłali w czasie dyspensy, zobaczysz tu: Msza św. w domu


Klauzula:

Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media.
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy