Nowy numer 22/2020 Archiwum

Plurimos annos!

Dzisiaj, 19 maja, przypada kolejna rocznica urodzin metropolity katowickiego.

"We wspólnocie Kościoła katowickiego łączymy się dziś w modlitwie w intencji Jubilata, pamiętając też, że pojutrze, we wspomnienie św. Wiktora, swego patrona, Metropolita Katowicki świętować będzie także imieniny" - czytamy na stronie archidiecezji katowickiej.

Pasterzowi Kościoła katowickiego życzymy dobrego zdrowia, sił, wytrwałości i wielu łask Bożych, zwłaszcza w tym trudnym czasie, który przeżywamy. Niech Duch Święty oświeca swoim światłem, miłosierny Pan strzeże i prowadzi, a Maryja, którą szczególnie na Śląsku czcimy jako Matkę Sprawiedliwości i Miłości Społecznej będzie wsparciem w dalszym posługiwaniu Kościołowi.

Z uwagi na ograniczenia związane ze stanem pandemii w tym roku nie będzie możliwości udziału w Eucharystii w intencji Księdza Arcybiskupa ani osobistego złożenia życzeń oraz gratulacji. Zachęca się do pamięci w modlitwie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama