Nowy numer 48/2020 Archiwum

Maturzyści pożegnani... online

- Mieliście usłyszeć ostatni dzwonek, mieliście się pożegnać z przyjaciółmi. Natomiast nie bójcie się: na wszystko pod niebem jest czas przeznaczony - usłyszeli w piątek maturzyści Zespołu Szkół Urszulańskich w Rybniku.

Jak co roku, na pożegnanie była Msza św. Z powodu pandemii 24 kwietnia ks. kapelan Jakub Dąbrowski odprawił ją jednak w kaplicy szkolnej do prawie pustych ławek. Obecne fizycznie były tylko siostry urszulanki i wychowawcy klas.

A jednak znacznie więcej osób łączyło się z nimi zdalnie. Transmisja internetowa była wyświetlana na ponad 80 urządzeniach.

Na stronie szkoły pojawiły się też filmy z pożegnaniami. Jeden nagrali uczniowie klas drugich, a drugi - siostra dyrektor Arleta Duszyńska i wychowawcy opuszczających szkołę trzecich klas.

- Wszyscy wyobrażaliśmy to sobie troszeczkę inaczej. Mieliście usłyszeć ostatni dzwonek, mieliście się pożegnać z przyjaciółmi. Natomiast nie bójcie się: na wszystko pod niebem jest czas przeznaczony. Dlatego wydaje mi się, że jeszcze zobaczymy się w normalnej rzeczywistości i pożegnamy się z przytupem - usłyszeli maturzyści.

  Maturzyści pożegnani... on-line

Maturzyści pożegnani... on-line

Maturzyści pożegnani... on-line

Maturzyści pożegnani... on-line

Maturzyści pożegnani... on-line

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama