GN 2/2021 Archiwum

Koszyczki ze święconką

W tym roku nie odbywa się tradycyjne święcenie pokarmów. Mamy jednak nadzieję, że nie rezygnujecie z przygotowania koszyczka ze święconką. Czekamy na Wasze zdjęcia.

Pisanki, wędlina, chleb, przyprawy, trochę słodkości i baranek - pochwalcie się tym, jak wyglądają Wasze koszyczki. Jaka jest ich zawartość? Jajka farbowane w łupinkach cebuli czy oklejane? Czekamy na zdjęcia, można dodać krótki opis - jeżeli macie ochotę pochwalić się np. jakąś rodzinną tradycją związaną ze święconką.

Zdjęcia przysłane na katowice@gosc.pl będziemy sukcesywnie publikować w galerii na naszej stronie. Czekamy na fotografie przygotowanych koszyczków i Was.

Przypominamy również, że na naszej stronie jest dostępna modlitwa błogosławieństwa pokarmów.


Klauzula:

Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media.
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama