Nowy numer 22/2020 Archiwum

#palmowachallenge - to nie koniec

Choć Niedziela Palmowa za nami, #palmowachalleege trwa nadal. Przesłanie do młodych archidiecezji katowickiej nagrał teraz aktor Misiek Koterski.

Teraz młodzi przygotowują się do świąt. Krótkie przesłanie z zachętą do dobra nagrał właśnie dla nich aktor Michał Koterski. - Całe moje życie to służba drugiemu człowiekowi. Mój zawód to służba, aktorstwo to służba - mówi.

Nowe zadanie w #palmowachallenge brzmi: A co jest lub może być twoją służbą? Podziel się z nami w komentarzu... Pomódl się "Ojcze nasz" za wszystkich chorych w czasie epidemii.

Szczegóły na facebookowym profilu www.facebook.com/mlodzidlamlodych.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama