Nowy numer 22/2020 Archiwum

#Palmowachallenge: jest nowe zadanie

W przygotowaniu do internetowego spotkania w Niedzielę Palmową młodzi archidiecezji katowickiej dostali w środę wieczorem nowe zadanie. Film z zachętą do dobra nagrał dla nich dżudoka Piotr Kuczera.

Piotr Kuczera jest dżudoką, ma 25 lat. Aż pięć razy zdobył mistrzostwo Polski, jest też medalistą Mistrzostw Europy. Walczy w klubie Kejza Team Rybnik. Teraz nagrał krótkie przesłanie do młodych archidiecezji katowickiej.

Nowe zadanie do realizowania aż do czwartku wieczorem brzmi: „Rozwijaj siebie przez trening domowy. Czekamy na zdjęcia »domowych olimpijczyków« + modlitwa »Ojcze nasz« za wszystkich chorych na skutek pandemii”.

Zadania i dodatkowe informacje znajdują się pod dwoma adresami na Facebooku - duszpasterstwa młodzieży: www.facebook.com/mlodzidlamlodych lub katowickiego Duszpasterstwa Akademickiego "Centrum": www.facebook.com/DAcentrum.

Uczestnicy #palmowachallenge w samo południe spotkają się w Niedzielę Palmową online w katowickiej katedrze pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCyA6Zr4x9q5mw9ZbLseW7mA.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama