Nowy numer 48/2020 Archiwum

#Palmowachallenge: jest nowe zadanie

W przygotowaniu do internetowego spotkania w Niedzielę Palmową młodzi archidiecezji katowickiej dostali w środę wieczorem nowe zadanie. Film z zachętą do dobra nagrał dla nich dżudoka Piotr Kuczera.

Piotr Kuczera jest dżudoką, ma 25 lat. Aż pięć razy zdobył mistrzostwo Polski, jest też medalistą Mistrzostw Europy. Walczy w klubie Kejza Team Rybnik. Teraz nagrał krótkie przesłanie do młodych archidiecezji katowickiej.

Nowe zadanie do realizowania aż do czwartku wieczorem brzmi: „Rozwijaj siebie przez trening domowy. Czekamy na zdjęcia »domowych olimpijczyków« + modlitwa »Ojcze nasz« za wszystkich chorych na skutek pandemii”.

Zadania i dodatkowe informacje znajdują się pod dwoma adresami na Facebooku - duszpasterstwa młodzieży: www.facebook.com/mlodzidlamlodych lub katowickiego Duszpasterstwa Akademickiego "Centrum": www.facebook.com/DAcentrum.

Uczestnicy #palmowachallenge w samo południe spotkają się w Niedzielę Palmową online w katowickiej katedrze pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCyA6Zr4x9q5mw9ZbLseW7mA.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama