Nowy numer 22/2020 Archiwum

Dziś kolejne zadanie dla młodych w #palmowachallenge

Młodzi, którzy w Niedzielę Palmową wybiorą się do katowickiej katedry online, już dzisiaj mają zadanie do wykonania. Z przesłaniem zwrócił się do nich w poniedziałek wieczorem aktor Maciej Musiał.

Codziennie do dobra zachęca młodych archidiecezji katowickiej inna osoba. W sobotę był to abp Wiktor Skworc, w niedzielę piosenkarka Halina Mlynkova, a w poniedziałek - aktor Maciej Musiał. Codziennie jest też jakieś zadanie do wykonania.

Poniedziałkowym zadaniem jest nagranie wesołego pozdrowienia z rodziną (najzdolniejsi otrzymają nagrody!) i pomodlenie się "Ojcze nasz" za wszystkich chorych w czasie epidemii.

Gdzie szukać zadań? Pod dwoma adresami na Facebook - duszpasterstwa młodzieży: www.facebook.com/mlodzidlamlodych lub katowickiego Duszpasterstwa Akademickiego "Centrum": www.facebook.com/DAcentrum.

Uczestnicy #palmowachallenge w samo południe spotkają się w Niedzielę Palmową online w katowickiej katedrze pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCyA6Zr4x9q5mw9ZbLseW7mA.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama