Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Rusza tydzień bezustannej modlitwy za księży - zapisz się!

Start 1 marca, koniec 7 marca. Wystarczy, że wybierzesz z listy jedną godzinę - w dzień lub w nocy - i przeznaczysz ją na modlitewne czuwanie.

Czuwanie zaczyna się w niedzielę 1 marca o godz. 0.00, a kończy w sobotę 7 marca o 23.59. Intencją ma być polecenie Bogu posługi księży i wszystkich ich spraw.

Tydzień modlitw za kapłanów organizuje Ruch Światło–Życie Archidiecezji Katowickiej. Modlitwie towarzyszy cytat z papieża Franciszka: "Módlcie się za nas, biskupów i za kapłanów. Tak bardzo tego potrzebujemy, abyśmy trwali wierni, abyśmy byli ludźmi, którzy czuwają nad stadem".

Poniżej znajduje się formularz, poprzez który można zapisywać się na daną godzinę. Forma modlitwy jest dowolna. Może to być Różaniec, adoracja, Eucharystia i Komunia przyjęta w intencji kapłanów, itp. Ważne jest, żeby była to pełna godzina czuwania na modlitwie.

Osoby, które chcą otrzymać przypomnienie pół godziny przed rozpoczęciem czasu swojego czuwania, proszone są by w formularzu zgłoszeniowym podać swój numer telefonu.

Wybrać wolną godzinę możesz w formularzu na stronie jawornik.org/tydzien-modlitw-za-kaplanow/

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy