Nowy numer 13/2020 Archiwum

Rekrutacja do Szkoły Katechetów Parafialnych

Nauka w studium obejmuje cztery semestry, po 120 godzin zajęć. Można uczestniczyć dla własnych potrzeb lub po to, by zostać parafialnym katechetą.

Studium Wiary jest organizowane z myślą o osobach, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie teologii. Szczególnie zaproszone są ci, którzy obecnie posługują w parafiach (liderzy, animatorzy czy odpowiedzialni za wspólnoty).

Aby zgłosić swój udział w Studium, należy wejść na stronę skp.centrum.katowice.pl i wybrać odpowiednią edycję w zakładce "Zapisy". - Nie mamy ograniczeń, jeżeli chodzi o wykształcenie. Ważne są chęci i skończone 18 lat - zaprasza Magdalena Jóźwik, wykładowca w Archidiecezjalnym Centrum Formacji Pastoralnej.

Rekrutacja potrwa do 15 lutego.

Więcej o Szkole Katechetów Parafialnych w 4 numerze Gościa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama